RozwójRozwój  

Warsztaty rozwojowe skierowane są przede wszystkim do osób chcących lepiej poznać siebie, drzemiący w sobie potencjał, pobudzić kreatywność i zwiększyć możliwości twórcze oraz nauczyć się wyrażać siebie i zrozumieć innych. Z warsztatu skorzystają również osoby szukające odprężenia i relaksu. Sesje pozwalają uwolnić negatywną energię i „naładować akumulatory” w przygotowaniu na kolejne wyzwania. Polecane są również osobom pragnącym poczuć się dobrze w swojej „skórze”. W ramach cyklu spotkań uczestnicy pracują nad indywidualnymi celami, uczestnicy otrzymują wsparcie w dążeniu do wewnętrznej równowagi i określaniu indywidualnych kierunków rozwoju w zakresie komunikacji interpersonalnej.

Sesje rozwojowej terapii tańcem i ruchem  odbywają się w ciszy lub z towarzyszeniem muzyki przygotowanej przez terapeutę. Poszczególne elementy sesji zorientowane są na doświadczanie, refleksję, świadomość ciała i emocji, uświadomienie własnego potencjału i poszukiwanie sposobów radzenia sobie z rozpoznanymi deficytami. Sesje odbywają się w luźnej atmosferze, w strojach umożliwiających swobodne poruszanie się uczestników. Aby uczestniczyć w sesjach rozwojowych terapii tańcem i ruchem nie trzeba posiadać żadnych zdolności w zakresie tańca, słuchu muzycznego, czy też innych talentów, jest to propozycja pracy samorozwojowej dla wszystkich zainteresowanych.

W ramach sesji wykorzystywane będą między innymi takie metody pracy jak:
Improwizacje psychomotoryczne tańca wewnętrznego IPTW©
Life/Art Process®

Od uczestników nie wymaga się przygotowania tanecznego – celem nie jest nauka kroków i technik tanecznych, ale lepszy kontakt z sobą i własnym ciałem. Nie mają znaczenia wiek, płeć, wykształcenie oraz wykonywany zawód.

Cykl obejmuje 10 spotkań (2 godzinnych) 1 raz w tygodniu.

Koszt 400zł (cykl), przy wpłacie jednorazowej za cały cykl 10% zniżki.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Aktualności

Warsztat w Krakowie

2018-11-13, Autor: admin


Konferencja arteterapia

Czytaj więcej »

Nowa lokalizacja

2018-08-06, Autor: admin


Sesje terapeutyczne w nowej lokalizacji

Czytaj więcej »

Aktualności

Facebook

Odwiedź nasz profil na Facebooku:

Kontakt

W związku z licznymi obowiązkami i prowadzonymi sesjami oraz warsztatami
w ciągu dnia, preferuję kontakt mailowy lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Zapraszam do kontaktu.

Anna Rojewska-Nowak
E-mail:kontakt@arteterapia.com.pl
Kontakt